Dane firmy

Żaluzje aluminiowe nowy sącz • WG Rolety


WG Rolety


Jagiellońska 71, 33-000 Nowy Sącz

Tel: 185476040

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Żaluzje są od wielu lat najpopularniejszymi rodzajami osłon okiennych. Ich zalety i wady warto dobrze poznać, aby móc wybrać dla siebie odpowiedni produkt. Żaluzje aluminiowe Nowy Sącz są jednym z rodzajów żaluzji, które mają wiele zalet. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, a ich konserwacja jest prosta. Ich gładka powierzchnia i kolorystyka pozwalają na dostosowanie ich do każdego wnętrza. Żaluzje aluminiowe Nowy Sącz są także tanie i łatwo dostępne na rynku.

Żaluzje mają także swoje wady. Przede wszystkim są mniej skuteczne niż rolety i żaluzje drewniane czy bambusowe w zapewnianiu ochrony przed hałasem z zewnątrz i słońcem. Nie są także idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność, ponieważ materiał, z którego są wykonane, jest wystarczająco cienki, aby można było przez niego widzieć. Należy również uważać podczas czyszczenia, ponieważ żaluzje aluminiowe Nowy Sącz są wrażliwe na zbyt intensywne szorowanie.

Aby podsumować, żaluzje aluminiowe Nowy Sącz to doskonały produkt do wszelkiego rodzaju wnętrz. Mają one właściwości odpornościowe i są łatwo dostępne. Niestety, ich jednostronna ochrona akustyczna i ograniczona prywatność mogą stanowić problem. Jednak mając to na uwadze, warto bliżej przyjrzeć się żaluzjom i ich zaletom oraz wadom.

Inne firmy w pobliżu:

Monitoring & IT


Tetmajera 19, Kraków

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...