Dane firmy

Taxi bagażowa Warszawa


Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


Pawińskiego 28, 02-106 Warszawa

Tel: +48 537-115-518

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jak przewieźć lodówkę, szafę, pianino czy wszystkie posiadane ubrania? Na pewno nie w małym, miejskim aucie. Tu potrzebne jest konkretne wsparcie, które oferuje taxi bagażowa w Warszawie – bagazowkawiki.pl. Firma przez kilkanaście lat zaskarbiła sobie sympatię i zaufanie wielu klientów, także firmowych. Dość powiedzieć, że za pomocą tego specjalnie dostosowanego, dużego pojazdu przewozi się nawet dzieła sztuki!

Zaletą jest z pewnością korzystna cena i brak ukrytych kosztów. Klient powinien wiedzieć, ile zapłaci i czego może się spodziewać. A sytuacje bywają naprawdę nietypowe, dlatego firma działa nie tylko w standardowych godzinach, ale praktycznie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zawsze, gdy tylko jest potrzebna.

Przedsiębiorstwo realizuje bezpieczne i tanie przewozy zarówno między dzielnicami, np. Pragą i Mokotowem, a także poza granice miasta, a na zagranicą kraju. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny profesjonalny transport rzetelnych fachowców z doświadczeniem, dlatego warto mieć w telefonie numer do firmy, której w tym zakresie można zaufać.

Inne firmy w pobliżu:

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


Grójecka 43/1A, Warszawa

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...